Orta Doğu’nun en büyük lüks perakendecisi Chalhoub Group, The Deal’ın dijital operasyonları için Inveon’un inCommerce platformunu tercih etti!

1955 yılında Suriye’de ilk butik mağazasını açan Chalhoub Group, o günden bu yana bünyesine 65’ten fazla şirketi katarak Orta Doğu’nun en büyük lüks güzellik, moda ve hediyelik eşya distribütörü haline geldi.

Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır ve Hindistan dahil olmak üzere 14 farklı ülkede faaliyet gösteren Chalhoub Group; güzellik, moda, ayakkabı, aksesuar ve dekorasyon sektörlerinden 600’den fazla markayı çatısı altında toplayan The Deal şirketinin e-ticaret altyapısı için Inveon’un inCommerce platformunu tercih etti. The Deal, online mağazası thedealoutlet.com ile çok yakında dünya genelinde hizmet vermek üzere Birleşik Arap Emirlikleri’nde satışa başladı.

The Deal’ın e-ticaret altyapısında yer alan ürün bilgisi yönetimi (PIM), ödeme, lojistik ve CRM sistemlerinin tamamının entegrasyon süreci Inveon tarafından yürütüldü. inCommerce platformunun optimizasyon ve entegrasyon yetenekleri ile tüm e-ticaret altyapısı omni-channel müşteri deneyimine uygun şekilde tasarlandı.

Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Kuveyt ve Katar’da bulunan 13 mağazasıyla hizmet veren The Deal, inCommerce sayesinde farklı ülkelerde özelleşmiş üçüncü parti sistemlerinin tamamını Türkiye’den tek kanal ile yönetebilecek.

The Deal, lüks deneyimi dünyanın her yanındaki müşterileri için ulaşılabilir hale getirme misyonunu, ürün yelpazesini tüm dijital kanallardan Inveon’un inCommerce platformu ile müşterilerine sunarak gerçekleştirebilecek.

Share This!