Evkur, 68 bin ürünü kapsayan dijital ticaret operasyonları için Inveon’u tercih etti!

1972 yılında halıcılık sektöründe faaliyetine başlayan Evkur, 1987 yılında değişen vizyonuyla perakende mağazacılığına adım attı. Günümüzde Türkiye’nin 40 ilinde bulunan 90 mağazasıyla ve tüketici ürünlerinin neredeyse her kategorisini kapsayan geniş ürün gamıyla hizmet veriyor.

Her yıl Türkiye’nin vergi rekortmenleri listesine girerek dikkat çeken Evkur; cep telefonu, bilgisayar, elektronik, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, ısıtma-soğutma, spor aletleri, çelik, züccaciye, porselen, ev tekstili, halı, mobilya, kozmetik ve iç giyim ana gruplarından oluşan çok geniş bir yelpazeye sahip.

Evkur, 68.000 çeşit ürününün tamamını online satışa sunmak için Inveon’un inCommerce platformunu tercih etti. Hızlı ve güvenli inCommerce platformu ile daha önce manuel gerçekleştirilen birçok işlem artık dijital platform üzerinden yönetilebiliyor.

Evkur’un online mağazası evkur.com.tr, müşteriye hızlı ve kolay bir alışveriş deneyimi sağlamasının yanı sıra, kredi kartı ve havaleye ek olarak sunduğu sözleşmeli satın alma seçeneği ile öne çıkıyor. Türkiye’de bir ilk olan sözleşmeli satın alma uygulaması, tüketici kredisi sözleşmesini tamamen online olarak imzalama imkanı sunuyor. Müşteri sözleşmeyi web sitesi üzerinde doldurduktan sonra entegre inCommerce platformu sayesinde sipariş onayı, teslimat gibi kalan bütün işlemleri müşteri yerine Evkur tamamlıyor. Sözleşmeli ödeme seçeneği, ürün bazlı sözleşme ve taksitlendirme yapmayı da mümkün kılarak müşterilere büyük kolaylık sağlıyor.

Share This!