Lav, Inveon’un inCommerce platformu ile dijital ticaret operasyonlarını başlattı!

Sofra camı üretiminde inovatif ve teknoloji odaklı yaklaşımıyla fark yaratan Lav’ın temelleri 1994 yılında, Kütahya’da atıldı. Lav, özgün cam tasarımlarını başta Fransa, İspanya ve İran olmak üzere, Brezilya’dan Çin ve Filipinler’e kadar 130 farklı ülkeye ihraç ediyor.

Sektörde kendi Ar-Ge merkezine sahip üç şirketten biri olan Lav, cam üretimi ile ilgili araştırma ve geliştirme faaliyetlerini 2001 yılından beri Teknopark’ta gerçekleştiriyor. Kendi segmentinde Türkiye’de sektörünün birincisi konumunda bulunan Lav, satışlarını geniş dağıtım ağının yanı sıra online olarak da gerçekleştirebilmek için Inveon’un inCommerce platformunu tercih etti.

inCommerce altyapısını kullanan lav.com.tr’den alışveriş yapan müşteriler kapıda ödeme ve kredi kartı seçeneklerinden faydalanabiliyor. Lav, müşterilerine hızlı ve kolay bir deneyim sağlamanın yanı sıra, inCommerce’ün modüler yapısı sayesinde yenilik ve geliştirme işlemlerinin sonuçlarını çok daha hızlı görebilecek. Inveon’un Gittigidiyor ve Trendyol gibi Türkiye’nin en büyük pazar yerleriyle de yapılan entegrasyon sürecini yürüttüğü dijital operasyonlar ile dağıtım ağını daha da genişletebilecek.

Share This!