Yargıcı, Inveon’un inCommerce platformunu tercih ederek 90’dan fazla ülkeye Türkiye üzerinden hizmet vermeye başladı!

Yargıcı, kurulduğu 1978 yılından bu güne rahatlığı, şıklığı ve sadeliği ön plana çıkaran tasarımlarıyla modern ve şehirli kadının vazgeçilmezi haline geldi. Giyim, aksesuar, kozmetik ve dekorasyonu da içeren geniş ürün gamıyla her geçen gün büyümeye devam eden Yargıcı, müşterilerine bir giyim markasının ötesinde ilham verici bir yaşam tarzı sunuyor.

2012 yılından beri Inveon ile çalışmalarını sürdüren Yargıcı, Temmuz 2018’den itibaren inCommerce altyapısını tercih ederek 90’dan fazla ülkeye Türkiye üzerinden hizmet vermeye başladı. Global operasyona uygun inCommerce altyapısı sayesinde, ürünlerinin satışını Uzak Doğu’dan Avrupa’ya birçok ülkede online olarak gerçekleştirmeye başladı. Yargıcı, 3 farklı dil desteği ve 3 farklı para birimi seçeneği sunmanın yanı sıra omni-channel ve mobil ticaret kabiliyetlerine hazır bir sistem de kazanmış oldu.

Böylece; Watsons, Unilever, Asics, Skechers, Kipling ve Çetinkaya başta olmak üzere Inveon’un inCommerce dijital ticaret altyapı platformunu kullanan birçok firma gibi, Yargıcı da markasının dijital ticaret yeteneklerini artırmış oldu.

Share This!