Yataş, geniş ürün yelpazesini Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerine inCommerce ile ulaştıracak!

Temelleri Türkiye’nin ilk sünger fabrikası Süntaş ile 1976’da atılan Yataş, 1988’de ilk perakende mağazasını açtığından bu yana her geçen gün geliştirdiği teknolojisiyle sektörün öncü markalarından biri haline geldi. Günümüzde aralarında ABD, Çin, Almanya ve Rusya’nın da bulunduğu 45’i aşkın ülkeye ihracat yaparak bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Yataş, sektöründe bir ilki gerçekleştirerek ürünlerinin tamamını Türkiye’nin 81 ilindeki müşterilerine sunabilmek için Inveon’un inCommerce platformunu tercih etti. Lojistik, ödeme ve ürün bilgi yönetimi sistemlerinin entegrasyonu Inveon tarafından yürütülen yatasbedding.com.tr, kendi sektöründe tüm ürün yelpazesinin satışını yapabilen ilk online mağaza olma özelliğini taşıyor.

Müşteriler, yatasbedding.com.tr’den ulaşabilecekleri Smart Match sistemi sayesinde boy, kilo, uyku pozisyonu gibi bilgilerini girerek kendilerine en uygun yatağı bulabilecekler. Bunun yanı sıra ürünleri kredi kartı, havale ve kapıda ödeme seçenekleriyle Türkiye’nin her yerinde teslim alabilecekler. inCommerce platformu, ürünleri favorilere ekleme ve fiyatı düşünce haber verme özellikleri sayesinde müşterilerin istedikleri ürünü takip edebilmelerine de imkan tanıyor.            

Yataş, inCommerce ile yatak, yastık & yorgan, ev tekstili, baza & başlık, bebek & çocuk ve outlet ürün kategorilerinin tamamının satışını tüm dijital kanallar üzerinden hızlı ve kolay şekilde gerçekleştirebilecek. Türkiye genelinde 400’ü aşkın satış noktasıyla hizmet veren Yataş, inCommerce platformu sayesinde çok daha geniş bir müşteri kitlesine omni-channel deneyim sağlayarak ulaşabilecek.

Share This!